United zvýšila své úsilí
نوشته شده توسط : pass

Vrací se na Old Trafford časy Alexe Fergusona? Manchester United předvedl v pondělní dohrávce 29. Manchester United po inkasované brance převzal iniciativu v držení míče, optická převaha ale hostům šance nepřivedla. CrystalPalace ještě nikdy Manchester United v Premier League neporazil a nepovedlo se mu to ani na osmnáctý pokus, i když utkání rozehrál výborně. Chtěla byste jim jít? Zde máme pro vás mnoho Fotbalové dresy. Na hřišti ale velké rozdíly vidět nebyly. United začali ospale, nehnali se dopředu a nechali vyniknout domácí outsidery.

Druhá vlna studené sprchy byla pro hosty dostatečným impulzem. United zvýšili své úsilí a začaly přicházet šance. V 55. minutě snížil hlavičkou Chris Smalling. O vyrovnání se postaral Romelu Lukaku a v závěru dokonal obrat svou první ligovou brankou za "Rudé ďábly" Matič. Pojďme nosit dresy manchester united, abychom očekávali jejich další výkon! Podobné obraty hráči United zvládali v časech, kdy tým vedl pevnou rukou sir Alex Ferguson. V první minutě nastaveného času o jejich výhře rozhodl Nemanja Matić, jehož dalekonosná střela skončila pod břevnem domácí brány. Manchester United tak přežil klinickou smrt a vyhrál 2:3.